Sosyal Bilimler | Kayda Değer Akademik Metinler

Sosyal Bilimler

Bob Ross ile Resim Sevinci / Bölüm 2: Mt. McKinley | Sosyal Bilimler
Sosyal Bilimler

Bob Ross ile Resim Sevinci / Bölüm 2: Mt. McKinley

Bir dönem televizyonların en çok sevilen programlarından biri olan ‘Resim Sevinci’ programının sunucusu, nesillere ekran başından resim yapmayı öğreten, sevdiren ve buna yönlendiren, zihinlerde TRT-2’deki kıvırcık saçlı ressam olarak kalan Bob Ross’un videoları internet ortamında arşivlendi ve kamuya açıldı. Sosyal Bilimler Platformu olarak Ross’un videolarını yayınlıyoruz. Günümüz Türkiye’sinin ekranlarından fersah fersah uzaklıktaki bu tür programları bir hazine olarak görüyor ve kıymetinin bilinmesi, daha çok kişiye ulaşması gerektiğini düşünüyoruz. İyi seyirler.

Bölüm 2: Mt. McKinley
Orijinal Yayın Tarihi: 11 Ocak 1983

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp Aboneliği

  sosyalbilimler.org ve onun sosyal medya kanallarında paylaşılan içeriklere WhatsApp üzerinden ulaşmak isteyen okurlar için "Sosyal Bilimler WhatsApp Grubu" açılmıştır. Söz konusu grubun, kuruluş nedeni, işleyiş, güvenlik hususu, sorumluluklar ve diğer detaylar için bu sayfa incelenebilir.

Haftalık E-Bülten Aboneliği
sosyalbilimler.org’a Katkıda Bulunabilirsiniz.

sosyalbilimler.org'da editörlük yapabilir, kendi yazılarını yayımlayarak blog yazarımız olabilir veya Türkçe literatüre katkı sağlamak amacıyla çevirmenlik yapabilirsin. Mutlaka ilgi alanına yönelik bir görev vardır. sosyalbilimler.org ekibine katılmak için seni buraya alalım!

Bizi Takip Edin!

Sosyal Bilimleri sosyal ağlardan takip edebilir, aylık düzenlenen kitap çekilişlerimize katılabilirsiniz.