Sosyal Bilimler

Kitabınızı / Derginizi Tanıtalım? | Sosyal Bilimler
Sosyal Bilimler

Kitabınızı / Derginizi Tanıtalım?

sosyalbilimler.org / Sosyal Bilimler, 10 Ağustos 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan, sosyal bilimler alanında çalışma yürüten her bireyin yararlanmasına veya katkı sunmasına açık, akademisyenlerin, yazarların ve öğrencilerin katkılarıyla kayda değer akademik metinlerin yayımlandığı bir akademik web sitedir. Site hakkında detaylı bilgileri Hakkında sayfamızdan ve site için gönüllü olarak çalışan ekibimize Ekip sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Bilimler, Aralık 2015’ten bu yana belirli aralıklarla çekilişle kitap hediye etmektedir. Çekilişler sosyal medya hesaplarımızda [     ] yayımladığımız görselleri paylaşan, re-tweet eden veya görsel / video altına yorum yapan takipçilerimiz arasından gerçekleştirilmektedir. Kitap çekilişlerinde kurulduğumuz günden bu yana 1 milyondan fazla kişiye ulaştık ve yüzlerce kişiye kitap hediye ettik.

Sosyal Bilimler olarak ağırlıklı olarak lisans ve üstü öğrenciler ile akademisyenlerin takip ettiği sosyal medya hesaplarımızdan yüz binlerce kişiye ulaşabiliyoruz. Yalnızca kitap çekilişlerinde değil aynı zamanda yapmış olduğu diğer çalışmalarla da yüz binlerce kişiye ulaşan Sosyal Bilimler için yazar veya yayın evi olarak Sosyal Bilimler’in aylık kitap çekilişi için sponsor olmak ve bizzat ilgili takipçi kitlesine yazdığınız veya çıkarttığınız kitabı ulaştırmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda kitaplarınıza ilişkin tanıtım yazılarınızı da Kitap Tanıtım / İnceleme bölümümüzde süreli yayın yapan dergilerinizi de Dergi Tanıtım / İnceleme bölümünde yayımlayabiliriz.

Detaylı bilgi ve işbirliği ile ilgili olarak editor@sosyalbilimler.org adresine mail atabilirsiniz.


Bunun dışında sosyalbilimler.org’a reklam vermek isterseniz Medya ve Reklam Kiti dosyamızı inceleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Sosyal Bilimleri sosyal ağlardan takip edebilir, aylık düzenlenen kitap çekilişlerimize katılabilirsiniz.