Sosyal Bilimler | Kayda Değer Akademik Metinler

Sosyal Bilimler

Destek Ver - Sosyal Bilimler
Sosyal Bilimler

Destek Ver

Türkiye’de düşünce hayatı, günümüzde, tarihinde hiç olmadığı kadar bilimselliğe, bağımsızlığa, özgünlüğe, ideolojileri aşan ve vicdanlarda yer bulan bir fikir ortamına ihtiyaç duymakta. Geleneksel yayın anlayışını adım adım geride bıraktığımız bu çağda dijital yayıncılık anlayışı ile ihtiyaç duyulan bu fikir ortamını tesis etmek için çabalıyoruz. Bu zorlu yolda yanımızda olmanızı isteriz!

sosyalbilimler.org nedir ve ne yapmaktadır? Bakınız.

sosyalbilimler.org’a patreon.com üzerinden destek ver:

  1. patreon.com/sosbilorg adresine gidilir.
  2. Sağda görülen ‘Become a patron’ sekmesi tıklanır. Burada standart olarak gelen 1 Dolar sekmesine destek için düşünülen aylık miktar yazılır. Bu tamamen size kalmış, bütçenize göre 1, 2, 5, 10 ve 100 Dolarlık destek yapabilirsiniz. Ve ardından Continue tıklanarak devam edilir.
  3. Bu sayfada dilerseniz Facebook hesabınız üzerinden giriş yaparak patreon.com’a destekçi olarak üye olabilirsiniz. Bilgilerinizi doldurup, Patreon kullanıcı sözleşmesini okuyup onayladıktan sonra Sign Up sekmesini tıklayın. Eğer e-posta adresiniz ile üye oluyorsanız bir onaylama maili alacaksınız. E-postanızı kontrol edip gelen onay mailindeki linki tıklayın.
  4. Gelinen sayfa sizin profilinizdir. Bu bölümü doldurduktan sonra tekrar patreon.com/sosbilorg sekmesine tıkladığınızda aylık desteğinizi belirleyip, kredi kartı bilgilerinizi girerek sosyalbilimler.org’a istediğiniz süre boyunca destek olabilirsiniz.

sosyalbilimler.org’a direkt birinci elden destek ver:

Genel yayın yönetmeni ile irtibata geçerek daha kısa ve kolay bir yolu seçebilirsiniz. İletişim sayfası için buraya bakılabilir.

Bizi Takip Edin!

Sosyal Bilimleri sosyal ağlardan takip edebilir, aylık düzenlenen kitap çekilişlerimize katılabilirsiniz.