Sosyal Bilimler | Kayda Değer Akademik Metinler

Sosyal Bilimler

Sosyal Bilimler Makale Yarışması [2018] - Sosyal Bilimler
Sosyal Bilimler

Sosyal Bilimler Makale Yarışması [2018]

Değerli İlgili;

sosyalbilimler.org’un bu sayfada duyurmuş olduğu makale yarışmasıyla ilgili olarak;

Kategori 1‘den; Antalya Erünal Sosyal  Bilimler Lisesi’nden Atak Ç…. adlı bir kişi İkinci Dünya Savaşı Sırasında Siyasal Ortam ve İkinci Dünya Savaşının Kırsal Kesiminin Sosyal Ekonomik Açıdan Etkilerinin Antalya Üzerinden İncelenmesi adlı makalesi ile katıldı. Söz konusu makale 31/12/2018, Saat 15:15’de yarisma@sosyalbilimler.org adresine gönderildi. Yarışmaya katılım ücreti, 31/12/2018, Saat 14:13’de belirtilen hesap numarasına yatırıldı.

Kategori 2‘den; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2018 mezunu Murat K…. adlı bir kişi Öteki Olma Durumunu Başka Bir Öteki Olma Durumuna Bakarak Anlamak: Cinsel Yönelim Farklılığını Anlamak İçin Etnik Köken Farklılığına Bakmak adlı makalesi ile katıldı. Söz konusu makale 31/12/2018, Saat 15:29’da yarisma@sosyalbilimler.org adresine gönderildi. Yarışmaya katılım ücreti, 28/12/2018, Saat 17:04’de belirtilen hesap numarasına yatırıldı.

Maalesef yarışmaya başka bir katılım olmadı. Her iki katılımcının kendi kategorisinden herhangi bir kişi ile yarışamamasından dolayı VE yarışma ile ilgili bilgilendirmenin yapıldığı sosyalbilimler.org/yarisma2018 adlı sayfanın en sonunda bulunan uyarı kısmında belirtilen “Yarışmada yeterli katılım olmadığı taktirde sosyalbilimler.org yönetiminin kararıyla yarışma iptal edilebilir. Yarışma iptali gerçekleştiği taktirde Yarışma Katılım Bedeli ilgili kişilere iade edilir.” şeklindeki bilgi notuna istinaden yarışma iptal edilmiştir.

Böyle kıymetli ödüllerin bulunduğu bir yarışmaya talep olmaması bizleri şüphesiz üzmüştür.

Yarışmaya katılım ücreti gönderen iki kişiye de ücretleri iade edilmiştir.

Kamuoyuna duyurulur.

Bizi Takip Edin!

Sosyal Bilimleri sosyal ağlardan takip edebilir, aylık düzenlenen kitap çekilişlerimize katılabilirsiniz.