Sosyal Bilimler | Kayda Değer Akademik Metinler

Sosyal Bilimler

Başvuru ve Ücretler - Sosyal Bilimler
Sosyal Bilimler

Başvuru ve Ücretler

⇒ Başvuru yapmadan önce mutlaka “Sosyal Bilimler Platformu Sempozyum Şartnamesi“ni okuyunuz.

⇒ Dinleyici ve Katılımcı arasındaki fark sempozyum şartnamesinde açıklanmıştır.

⇒ Akademik Posterler bauman@sosyalbilimler.org adresine gönderilmelidir.

Ekran Resmi 2017-05-04 11.34.19⇒ EFT / Havale gönderimi sırasında açıklama kısmına “Ad Soyad” ve “Sempozyum Bedeli” yazılmalıdır. Örnek; Can Yılmaz Sempozyum Bedeli

⇒ Çift Yazarlı Katılımcı seçeneği için katılımcıların her ikisinin adı ile birlikte yalnızca bir tanesinin e-posta adresi ve GSM numarası yeterlidir.

Başvuru ve Konaklama Ücretleri

⇒ Sempozyum; Aydın Kuşadası‘nda yer alan The Grand Blue Sky International‘de gerçekleştirilecektir. Söz konusu otelin resmî web sitesi buradan incelenebilir.

⇒ Aşağıda yer alan fiyatlar Kişi Başına3 Gecelik fiyatlardır.

⇒ Söz konusu fiyatlara, başvuru ücretleri olan “Dinleyici Ücreti / 100 TL” ve “Katılımcı Ücreti / 250 TL” dahildir.

⇒ Bu ücretler aynı zamanda, sempozyumda kabul edilen bildirilerin özetlerinin bildiri e-kitabı olarak yayımlanmasını ya da bildirilerin tam metinlerinin Sosyal Bilimler Platformu’nun uluslararası hakemli e-dergisinde hakem süreci sonunda kabul edilmesi halinde makale formatında yayımlanmasını da kapsamaktadır. Bu süreçler için herhangi bir ek ücret talep edilmeyecektir.

⇒ Bu fiyatlara ulaşım masrafları dahil değildir.

⇒ Fiyatlar “Dinleyici ve Katılımcı” ile “Bahçe Manzaralı ve Deniz Manzaralı” olarak sınıflandırılmıştır.

⇒ Bu fiyatlar sınırlı sayıda oda için geçerli olup, sezon yaklaştıkça otelin yapacağı güncellemeler doğrultusunda konaklama fiyatları güncellenecektir. Katılım ücretleri (Dinleyici Ücreti ve Katılımcı Ücreti) sabit olup, otel fiyatındaki bu bağlamdaki değişiklikler, bu sayfadaki fiyatlarda güncelleme yapılmasına sebep olur.

⇒ Otel konaklamaları “Her Şey Dahil” sisteminde olup, otel sayfasından detaylar incelenebilir. Söz konusu sayfa için bakınız.

⇒ Ödemeler sempozyumun başvuru sayfasında (bu sayfada) verilen banka hesabına katılımcıların belirlediği taksitlerle olarak ödenebilir. Tarih yaklaştıkça her ay taksit sayısı düşecektir.

⇒ Katılımcılar birlikte kalacakları isimleri önceden belirtmeleri halinde imkânlar dahilinde yardımcı olunacaktır.

⇒ Tek kişi katılmanız hâlinde, oda arkadaşınız otel tarafından belirlenecek olup, otele girişinizde resepsiyon tarafından bilgilendirme yapılacaktır.

⇒ Ödemenin tamamı gerçekleştirildiğinde voucher (Konaklama Belgesi) tarafınıza iletilir.

Aşağıda yer alan fiyatlar Kişi Başına3 Gecelik, Her Şey Dahil fiyatlardır.

DİNLEYİCİ (Dinleyici Ücreti + Konaklama)

Bahçe Manzaralı 3 Kişilik Oda (1 Nisan 2017 17:00 itibarıyla dolu)
Bahçe Manzaralı 2 Kişilik Oda (30 Mart 2017 12:00 itibarıyla dolu)
Deniz Manzaralı 3 Kişilik Oda (26 Nisan 2017 17:15 itibarıyla dolu)
Deniz Manzaralı 2 Kişilik Oda (26 Nisan 2017 15:45 itibarıyla dolu)
KATILIMCI (Katılım Ücreti + Konaklama)
Bahçe Manzaralı 3 Kişilik Oda (1 Nisan 2017 17:00 itibarıyla dolu)
Bahçe Manzaralı 2 Kişilik Oda (30 Mart 2017 12:00 itibarıyla dolu)
Deniz Manzaralı 3 Kişilik Oda (26 Nisan 2017 17:15 itibarıyla dolu)
Deniz Manzaralı 2 Kişilik Oda (26 Nisan 2017 15:45 itibarıyla dolu)

İki yazarlı bildiri yazılması ve yazan iki kişinin de katılımı halinde ücretler şu şekildedir;

İKİ YAZARLI KATILIMCI (Katılım Ücreti + Konaklama)

Bahçe Manzaralı 3 Kişilik Oda (1 Nisan 2017 17:00 itibarıyla dolu)
Bahçe Manzaralı 2 Kişilik Oda (30 Mart 2017 12:00 itibarıyla dolu)
Deniz Manzaralı 3 Kişilik Oda (26 Nisan 2017 17:15 itibarıyla dolu)
Deniz Manzaralı 2 Kişilik Oda (26 Nisan 2017 15:45 itibarıyla dolu)

NOT: İki yazarlı bildirilerde yazarların birisinin katılması halinde katılım ücreti tek kişilik ücret olan 250 TL şeklinde değerlendirilir.

ÖNEMLİ DUYURU: Sayın katılımcılar, sempozyumun gerçekleştirileceği otelde sempozyum için ayrılan kontenjanımız dolmuştur.  İlginize teşekkür ederiz. Sempozyum tarihlerinde söz konusu otelin kontenjanının da dolduğu ifade edilmiştir. Konaklamayı kendiniz ayarlamanız taktirde Konaklamasız Dinleyici ve Konaklamasız Katılımcı olarak katılabilirsiniz. Özet gönderimi ve başvuru için son tarih 7 Mayıs 2017 saat 23:59’a kadar uzatılmıştır.

NOT 1: Konaklama yapmadan yalnızca dinlemek amacıyla sempozyuma katılacak kişiler için belirlenen ücret; Dinleyici Bedeli’ne (100 TL) ilave olarak Otel Günlük Kullanım Bedeli (Coffee Break ve Öğle Yemeği) 60 TL‘dir.

NOT 2: Konaklama yapmadan yalnızca bildiri sunmak amacıyla sempozyuma katılacak kişiler için belirlenen ücret; Katılım Bedeli’ne (250 TL) ilave olarak Otel Günlük Kullanım Bedeli (Coffee Break ve Öğle Yemeği) 60 TL‘dir.

Başvuru formunu buradan doldurabilirsiniz.

Dinleyici olarak katıldıysanız; ücretinizi ödedikten sonra kaydınız başarı ile tamamlanacaktır. Gönderdiğiniz ücret, üstte belirtilen banka hesabına geçtiği teyit edildikten sonra kaydınızın sorunsuzca gerçekleştiğine dair e-posta / GSM yoluyla bilgilendirileceksiniz. Katılımcı olarak katıldıysanız; göndermiş olduğunuz bildiri özeti / akademik poster Bilim Kurulu tarafından yapılan değerlendirme sonucunda kabul edildiği taktirde sizinle irtibata geçilecektir. Bilgilendirme sonrasında kayıt ücreti ödeme aşamasına geçilecektir. Gönderdiğiniz ücretin,  üstte belirtilen banka hesabına geçtiği teyit edildikten sonra kaydınızın sorunsuzca gerçekleştiğine dair e-posta / GSM yoluyla bilgilendirileceksiniz.

sosyalbilimler.org’da yayımlanan metin, video ve podcastlerin paylaşıldığı Telegram grubuna katılmak için buraya bakılabilir. Söz konusu grubun, kuruluş nedeni, işleyiş, güvenlik hususu, sorumluluklar ve diğer detaylar için bu sayfa incelenebilir.


sosyalbilimler.org'da yayımlanan çalışmalar ile ve yeni çıkanlar arasından derlenen kitapların yer aldığı haftalık e-posta bültenine ücretsiz abone olmak için bu sayfa incelenebilir.

Bizi Takip Edin!

Sosyal Bilimleri sosyal ağlardan takip edebilir, aylık düzenlenen kitap çekilişlerimize katılabilirsiniz.