Sosyal Bilimler

sosyalbilimler.org Araştırmacı İlanı | Sosyal Bilimler
Sosyal Bilimler

sosyalbilimler.org Araştırmacı İlanı

sosyalbilimler.org‘da temelde iki pozisyon bulunmaktadır: editörlük ve çevirmenlik. Araştırmacı bu çalışma alanlarının dışında direkt olarak genel yayın yönetmeni ve yayın koordinatörünün belirlediği alanlara yönelik çalışmalar hazırlayan bir pozisyon konumundadır. Araştırmacı, kendisine belirtilen konularda belirli bir süre içerisinde araştırmalar yapacak, bulgu ve gözlemlerinden oluşan bir rapor hazırlayacaktır.

Formda sizden talep edilen bilgiler yalnızca genel yayın yönetmeni ve yayın koordinatörü tarafından görüntülenecek olup gizli tutulacak olan kişisel bilgileriniz araştırmacı pozisyonunun amaçları dışında kullanılmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

Eğitimi itibarıyla lise ve altında yer alanlar ile akıllı telefon kullanmayanlar söz konusu pozisyona başvuramazlar.

sosyalbilimler.org’un, yayın hayatına devam edebilmesi için gerekli olan tüm harcamalar, sitenin kurucuları tarafından karşılanmaktadır. Araştırmacı pozisyonu da sosyalbilimler.org‘daki diğer pozisyonlar gibi gönüllülük esasına göre yürümektedir ve verilen emek karşılığında herhangi bir ücret -maalesef- verilemeyecektir.

Söz konusu başvuru formu buradan doldurulabilir.

Önemli Not: Başvuru tarihinizden itibaren 10 gün içinde size dönüş yapılmadıysa başvurunuz olumsuz olarak değerlendirilmiştir. Bu karar ayrıca size bildirilmeyecektir.

Bizi Takip Edin!

Sosyal Bilimleri sosyal ağlardan takip edebilir, aylık düzenlenen kitap çekilişlerimize katılabilirsiniz.